Videoslužby.

 

 

 

Pořizuji videozáznam a následně zpracuji do podoby dohodnuté se zákazníkem. Již mám zkušenosti s:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena vždy se zákazníkem dohodnuta předem - na základě jeho požadavků, je konečná. Odvíjí se od částky

550 Kč za hodinu stráveného času nad dílem.

 

 

 

Natočení svatebního obřadu: jedná se o natáčení od okamžiku příjezdu nevěsty a pokud možno i ženicha k obřadní síni včetně vysedání nevěsty z auta, řazení hostů, odchod do obřadní síně, respektive do "přípravny", kde se budoucí novomanželé domlouvají s oddávajícím na postupu. Z přípravny se odebírám do sálu, kde letmo informativně natočím hosty. Poté již odcházím do obřadního sálu a vyčkávám. Celý slavnostní obřad natáčím vcelku s minimálním počtem střihů. V případě, že máte objednaného profíka fotografa, tak při focení pořizuji zastavené obrazy. Natáčení obřadu končí společným odjezdem nevěsty a ženicha. Při natáčení se chovám nenápadně (asi i v životě), jsem si vědom, že nejdůležitější v tomto okamžiků je nevěsta se ženichem.

 

Dále natáčím přípravy doma před obřadem, hostinu po obřadu, třeba až do večerních hodin.

 

Místa, kde jsem doposud natáčel svatební obřady: Šumperk - Městský úřad, kostel sv. Jana Křtitele, pravoslavný kostel, Severomoravské divadlo, soukromé zahrady, venku před hotelem Sport, Sobotín - na soukromé zahradě, Velké Losiny - zámek, kostel, Praha - kostel, už ani nevím název, Nový Malín - kostel, Oskava - Obecní úřad, Bludov - zámek, Vlčí Důl, Zábřeh - Městský úřad, zahrada v Růžovém údolíí, Kouty nad Desnou - Hotel Dlouhé stráně, Lipník nad Bečvou - kostel, zámek Náměšť na Hané, hrad Bouzov, zámek Úsov a teď na mě čeká Mírov.

 

Zpracování natočeného materiálu:

 

Sestřih záznamu (obřad zůstává celý), otitulkování, podlazení míst hudbou (zákazník si může donést svoji oblíbenou hudbu. Tam, kde jsou nepříjemné zvuky nebo nemístné poznámky svatebních hostů zní hudba. Dále lze zařadit pásmo fotografií z dětství (samozřejmě doplněné hudbou). Zpracovaný film předávám ve videosouboru .avi nebo .mp4, hratelných mimo jiné v NB nebo v televizi.

 

Cenu vytvářím obratem po upřesnění Vašich požadavků.