Digitalizace - přepisy:

 

 

Staré, ale kouzelné 8 mm filmy.

 

     Staré "osmičky", 8 mm filmy Normal 8, Super 8 digitalizuji metodou skenování jednotlivých snímků v rozlišení 1440 x 1080 obrazových bodů, dále upravuji do konečné podoby, podlazení neutrální hudbou, výsledné soubory mají koncovku .avi nebo .mp4. Cena za službu je 40 Kč za minutu Vámi dodaného materiálu.

 

 

VHS kazety.

 

    VHS, VHS-C digitalizuji a tématicky rozděluji dd souborů s koncovkou .avi nebo .mp4. Tyto soubory Vám zkopíruji na Vaši flešku nebo HDD. Přijatelně velké soubory lze i poslat přes Uschovna.cz. Cena za službu je 8 Kč za minutu Vámi dodaného materiálu.

 

Kazety z kamer formátu Video 8, Hi8, miniDV. 

 

    Tyto formáty zpracovávám stejným způsobem jako výše uvedené VHS kazety, cena za službu je   stejná, čili 8 Kč za minutu Vámi dodaného materiálu.

 

 

LP desky a audiokazety.

 

    Z vinylové desky, audiokazety zdigitalizuji záznam, který dále upravuji odfiltrováním praskání gramofonové desky, dalších nežádoucích šumů. Musím říct, že s kvalitou úpravy jsem spokojen, i když to může vyznít povýšeně. Cena za službu je 8 Kč za minutu Vámi dodaného materiálu.

 

 

 

Diapozitivy.

 

     Diapozitivy, kinofilmy skenuji na velikost 1205 na 1795 obrazových bodů, což vyhovuje pro tisk fotografie o velikosti 10 na 15 cm. Naskenované obrazy ukládám do formátu .jpg. Cena služby je 10 Kč za diapozitiv, okénko kinofilmu.